Organizacja wieczoru panieńskiego – przydatne porady

Zazwyczaj to właśnie świadkowa jest nadrzędną organizatorką wieczoru panieńskiego. W jaki sposób przygotować tą jedyną w swoim rodzaju uroczystość, by bohaterka wieczoru i reszta uczestniczek zabawy były zadowolone? Jesteś świadkową i nie bardzo wiesz w jaki sposób to zrobić? Nie martw się! W takim razie ten artykuł będzie pomocny dla Ciebie!

Urządzenie wieczoru panieńskiego jest czasochłonne. Niestety z tego powodu musicie poświęcić tej sprawie odpowiednią uwagę, jeśli wspaniała rozrywka jest dla Was najważniejsza. Należy pamiętać o paru istotnych sprawach.

Wieczór tego rodzaju należy zacząć planować na 2 tygodnie wstecz. Wspólnie z przyszłą Panią Młodą określcie termin i listę zaproszonych dziewczyn i na tym udział jej samej kończy się (chociaż zdarzają się tego typu panieńskie gdzie te bardziej pomysłowe Panie Młode przygotowywały własny panieński od od początku do końca i jeszcze w dodatku były także sponsorkami przygotowanej zabawy). Ale muszę przyznać że na szczęście nie jest to częsta sytuacja.

Później wypadałoby ustalić jakąś niewielką komitet organizacyjny. Nie ma wymogu angażowania na ty etapie wszystkich zaproszonych gości. Należy ustalić wstępnie miejsce gdzie odbędzie się zabawa i jakie będą zaplanowane atrakcje, w ten sposób możliwe jest obliczenie wysokości składki (nie ma powodu dla którego to świadkowa miałaby pokrywać całość kosztów).

Jeśli panieńska impreza jest zakrapiana, przydatne jest też to, ażeby ktoś pilnował Pannę Młodą, tak aby nie przefolgowała z alkoholem. Szczególnie jeśli nie ma ona doświadczenia w jego piciu. W transie hulanki, żartobliwych zadań do wykonania i w szczególności karniaków konieczność wypicia wódki za błędne zrobienie zadania) wszystko jest możliwe. Co więcej stres spowodowany z przygotowaniami do ślubu czy też brak odpowiedniego posiłku przed imprezą może mieć katastrofalne rezultaty.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s