Wieczór panieński a fotografia

Czy wieczór panieński może mieć coś wspólnego z fotografią? Oj bardzo dużo! Wydawałoby się, że to dwie całkiem odmienne dziedziny, ale jednak elementów wspólnych może być wiele. Głównie dlatego, że fotografia to tak obszerna dziedzina, że można to wykorzystać w przeróżnych sytuacjach. Dlatego też fotografia może być jednym z pomysłów na spędzenie wieczoru panieńskiego.

Sesja w studiu fotograficznym

Sesja zdjęciowa nie musi być jedynie pomysłem na spędzenie części wieczoru panieńskiego. To doskonały pomysł na prezent dla Panny Młodej. Szczególnie jeśli będzie szykowany w tajemnicy i będzie jedną wielką i przyjemną niespodzianką. Panieńską imprezę najlepiej rozpocząć w domu, tak aby czujność głównej bohaterki wieczoru, była nieco uśpiona. Warto przygotować różnego rodzaju zabawy, które rozkręcą imprezę. Oczywiście nie zapominajcie o odpowiedniej dawce ploteczek 🙂 Ma być miło, przyjemnie – po prostu po kobiecemu! Jedna uwaga, jeśli macie w planach niespodzianką w postaci sesji fotograficznej, ograniczcie alkohol! Nadmiar spożytego alkoholu, może skutecznie przeszkodzić w pozowaniu do zdjęć – a na pewno nie chcecie wyjść niekorzystnie! Rozbiegane i przekrwione oczy, to również zmora dla fotografa!

Jeżeli obawiacie się, że możecie mieć problemy z pozowanie, warto wcześniej przeglądnąć przykładowe zdjęcia, takie jak chociażby tutaj wieczory panieńskie Wrocław. Ciekawym pomysłem jest zawiązanie oczu Pannie Młodej przed dotarciem do studia fotograficznego, tak aby to była prawdziwa niespodzianka. Uważajcie tylko, żeby główna bohaterka tego wieczoru nie wyrządziła sobie krzywdy!

Sesja zdjęciowa to tylko jedna z opcji. Możecie zdecydować się również na coś zupełnie innego, czyli przykładowo na reportaż fotograficzny z imprezy. Na czym polega taka usługa? Profesjonalny fotograf będzie tak zwanym „cichym uczestnikiem” imprezy – to znaczy fizycznie na niej będzie, ale nie będzie ingerował w Waszą zabawę. Po prostu będzie wykonywać zdjęcia, przygotowując dla Was świetną relację z tej imprezy!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s